مسعود شکرانی، مسعود معزی نیا، مظاهر مرجانی

الکامپ ۲۷ فرصتی برای نوآوری، هم‌افزایی و رونق صنعت فاوا

رؤسای کمیسیون‌های مختلف سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در آستانه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ، بر اهمیت این رویداد به عنوان فرصتی برای ارتقای تولیدات داخلی، گسترش تعاملات و نوآوری در صنعت فاوا تأکید کردند.

مسعود معزی‌نیا، رئیس کمیسیون تولید، با اشاره به نیازهای کشور، خواستار توجه بیشتر به تولید داخلی و تمرکز بر رشد تولیدات در بخش فناوری اطلاعات شد. وی نمایشگاه الکامپ را فرصتی مغتنم برای نمایش توانمندی‌های داخلی در این حوزه دانست و بر لزوم اختصاص فضای مناسب به شرکت‌های تولیدی در نمایشگاه تأکید کرد.

مظاهر مرجانی، رئیس کمیسیون نرم‌افزارهای فروشگاهی، پخش و اصناف، الکامپ را فرصتی ارزشمند برای تعامل و تبادل نظر فعالان صنف آی تی و اقتصاد دیجیتال دانست و خواستار برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد شد. وی با اشاره به حضور گسترده فعالان نرم‌افزاری در ادوار گذشته الکامپ، ابراز امیدواری کرد که امسال نیز شاهد حضور حداکثری این بخش در نمایشگاه باشیم. مرجانی همچنین بر لزوم اطلاع‌رسانی گسترده و تبلیغات محیطی برای افزایش بازدیدکنندگان از نمایشگاه تأکید کرد.

مسعود شکرانی، رئیس کمیسیون تامین کالا و تجهیزات فاوا، با اشاره به ضرورت نوآوری در حوزه آی‌تی کشور، خواستار تحول در برگزاری نمایشگاه الکامپ با استفاده از راهکارهای نوین و به‌روز شد. وی مناسب‌سازی فضای نمایشگاه برای حضور شرکت‌های بزرگ و برجسته این حوزه را راهکاری برای ارتقای کیفیت و دستاوردهای نمایشگاه دانست. شکرانی همچنین از تشویق اعضای کمیسیون و فعالان این بخش برای حضور پرشور در نمایشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد که الکامپ ۲۷ فرصتی برای هم‌افزایی و رونق صنعت فاوا در کشور باشد.

حضور گسترده تولیدکنندگان، فعالان نرم‌افزاری و شرکت‌های حوزه تامین در الکامپ ۲۷، نویدبخش رویدادی پربار و سازنده خواهد بود که می‌تواند به ارتقای جایگاه ایران در منطقه و جهان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *