خدمات مجالس

خدمات مجالس در تهران و تشریفات مجالس نقش بسیار مؤثری و پر رنگی در اجرای مراسم عروسی دارند. باغ عروسی, غذاهای اصلی و فینگرفودها و تنوع آن‌ها, لباس عروس, موزیک زنده, پذیرایی مهمانان و… همگی بخشی از کارهای گروه خدمات مجالس رامیلا می‌باشند. قطعاً عروس و داماد با حجم زیادی از کار و استرس نمی‌توانند همگی این تشریفات را به‌تنهایی فراهم کنند. بنابراین مراکز تدارکات مراسم عروسی شروع به کارکردند تا با برگزاری مراسم و تشریفات لازم به این امر کمک کنند.

خدمات مجالس عروسی رامیلا افتخار این را دارد تا شبی خاطره انگیز را برای شما و عزیزانتان به ارمغان آورد و برای شما عروس و داماد های جوان و عزیز آرزوی خوشبختی دارد. خدمات مجالس رامیلا، با سابقه طولانی مدت خود در امور طراحی، اجرا و برگزاری خدمات مجالس عروسی، عقد و عروسی، برگزاری مراسم نامزدی، حنابندان، میهمانی های ویژه، همایش ها و سمینارها به همراه یک باغ اختصاصی (دارای آشپزخانه مدرن و مجهز) و ارائه انواع مختلف باغ ها در نقاط مختلف تهران و حومه، سالن و ویلا در غرب، شرق و شمال تهران ، برای برگزاری مراسم در خدمت شما سروران گرامی می باشد و شبی خاطره انگیز و رویایی را برای شما و میهمانان عزیزتان رقم خواهد زد.

استفاده از تیم تشریفاتی چه فوایدی دارد؟

یکی از اصلی ترین فواید استفاده از تشریفات مجالس صرفه جویی در زمان و وقت میباشد. در زمانی که شما دغدغه آماده شدن برای مراسم عروسی و خرید کردن را دارید، نگرانی و استرس فکری در مورد نحوه برگزاری مراسم، نوع سرو غذا و پذیرایی از مهمانان واقعا ناراحت کننده میباشد. زمانی که شما این مسائل را به تیم تشریفاتی معتبر میسپارید یعنی از ابتدا تا انتهای کار دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت و شما به مابقی موارد عروسی خود می پردازید. از ابتدایی ترین مواردی که توسط تیم تشریفات عروسی باید انجام پذیرد معرفی یک باغ عروسی مناسب و یا تالار پذیرایی می باشد که با توجه میزان بودجه عروس و داماد و تعداد مهمانان بهترین موردها را پیشنهاد خواهند داد.

همچنین از دیگر موارد و وظایف تیم تشریفاتی عروسی میتوان به تزئین سفره عقد، گل آرایی و شمع آرایی، نورپردازی سالن و مجالس، عکاسی و فیلمبرداری از مراسم ها، تزئین و گل آرایی و بادکن آرایی جایگاه ویژه عروس و داماد، ماشین عروس، گروه موسیقی مناسب با اجرای زنده و … نام برد.

خدمات مجالس

اولین موردی که تیم تشریفاتی ما انجام می دهد، پیشنهاد بهترین گزینه ها با توجه به علایق و سلیقه عروس و داماد می باشد. ما با توجه به میزان بودجه ای که زوج ها در نظر گرفته اند، بهترین گزینه ها را پیش روی آنان خواهیم گذاشت. موسسه تشریفاتی رامیلا خدماتی از جمله خدمات مجالس در تهران، خدمات مجالس عروسی، خدمات مجالس ترحیم، خدمات مجالس تولد، خدمات مراسم، تشریفات مجالس، خدمات پذیرایی در مراسم جشن و شادی و خدمات پذیرایی در مجالس عذا و سوگواری می باشد.

بعد از انجام کلیه امور مربوط به شب برگزاری مراسم، نوبت به امور مربوط به خدمات عروس و داماد می رسد. معرفی مزون های مطرح به قصد تهیه ی لباس عروس و داماد از دیگر کارهایی است که به دست تیم تشریفات انجام می شود. عروس و داماد ها می توانند با بهره گیری از نظریات آن ها، موارد معرفی شده را به دقت مورد بررسی قرار دهند. عروس و داماد ها می توانند سالن های زیبایی که از سوی گروه خدمات مجالس معرفی می گردد را مورد بررسی قرار دهند و در صورت پسندیدن، با آن ها قرار داد ببندند. 

یکی از تحقیقات انجام شده در این امر نشان می دهد که افراد باید در بین سن های ۲۸ تا ۳۲ سالگی ازدواج کنند. این تحقیق و مطالعه توسط نیک ولفینگر، جامعه شناسی دانشگاه یوتا امریکا، انجام پذیرفته و توسط موسسه مطالعات خانواده منتشر شده است. این جامعه شناس معتقد است افرادی که بین سن های ۲۸ سالگی تا ۳۲ سالگی ازدواج می کنند، احتمال جدا شدن آنها در سال های بعد زندگی مشترکشان بسیار پایین تر است.

از طرفی دیگر جامعه شناسان دیگری معتقد بوده اند که هر چه سن بالاتر برود و مدت زمان بیشتری صرف پیدا کردن فرد مناسب شود، منجر به انتخاب موفق تر و رابطه ای بادوام تر خواهد شد و در نتیجه زوج ها کمتر به مشکلات بر خواهند خورد، داده های جمع آوری شده توسط این جامعه شناس و تجزیه و تحلیل آنها نشان داده است که هرچه سن ازدواج از نوجوانی و اواخر بیست سالگی تا اوایل سی سالگی پیش برود میزان احتمال طلاق پایین تر است و همچنین هرچه به سمت اواخر سی سالگی و اوایل چهل سالگی می رسیم درصد طلاق دوباره افزایش پیدا می کند.

بلوغ جسمی و جنسی و بلوغ عقلی و فکری از اولین و موثرترین عوامل شروع هر زندگی مشترک است. تفاوت سنی بین دختر ان و پسران از مسائلی است که همیشه مطرح بوده است. در حال حاضر می توان گفت میانگین سن ازدواج در سراسر جهان برای دختران از ۲۲ تا ۲۷ سالگی و برای پسران از ۲۶ سالگی به بعد می باشد. روان شناسان و محققان اختلاف سنی ۴ تا ۷ سال را بین دختران و پسران مناسب می دانند، اما در مواقعی به صورت استثنا تفاوت های سنی هم گزارش شده که از معیارهای روان شناختی خارج بوده، اما موفقیت آمیز بوده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *